Junior Key Account Manager

Popis práce

Staňte se součástí mezinárodní FMCG společnosti, která je leaderem na trhu již více než 100 let a jejíž značky jistě dobře znáte. Hledáme ambiciózního a komunikativního Junior Key Account Managera. Vaším úkolem bude budovat a udržovat vztahy se stávajícími klíčovými klienty a rozvíjet nové obchodní příležitosti.

Náplň práce:
• Komunikace se stávajícími klienty, sledování jejich potřeb a poskytování vysoké úrovně služeb
• Příprava cenových nabídek
• Příprava a zajištění zalistování noých prodůktů
• Plánování promočních aktivit
• Analýza dat, příprava reportů
• Sledování tržních trendů, monitoring konkurence
• Spolupráce s marketingovým týmem

Požadavky:
• Zkušenost na pozici KAM nebo sales pozici alespoň 1 rok
• Pokročilá znalost MS OFFICE (zejména Excel)
• Pokročilá znalost AJ
• Analytické myšlení a výborné komunikační dovednosti
• Chuť učit se, ambiciózní osobnost.

Benefity:
• Práce ve stabilní mezinárodní FMCG společnosti
• Služební notebook a mobilní telefon
• Služební auto
• Možnost kariérního růstu
• 13. plat
• 5 týdnů dovolené. Sick days a další benefity
Místo výkonu práce: Praha
Termín nástupu: ihned

#KAM #sales #FMCG #Reed

Jana Horáková
Recruitment Consultant
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika
Email: Jana.Horakova@reed.com

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

show
#6fcfe1
Woman thinking and looking to the right

Vyjádřete svůj názor v našem Průzkumu mezd 2024

a předběžně se zaregistrujte a získejte ZDARMA digitální kopii Průvodce mzdami 2024